Ülkemizde ve dünyada gelişen ekonomi ve sanayi ile çevre bilincinin de gelişmesiyle atık madde miktarı büyük önem taşımaya başladı. Atık Arıtma Koku tedavisi çevresel kirleticilerin kimyasal ürünler ile bertaraf edilmesi ile sorun çok daha tehlikeli olmustur. Microcnr bu noktada çevre ve insanların maruz kaldığı kimyasal arıtma ürünlerinin yarattığı riskler üzerinden yola çıkarak, Dünyamızı ve bizleri tehlikeye atan kimyasal ürünlere alternatif,  tüm sektörlere uygun organik ürün çeşitlerimiz ile siz tüketicilere ve evrene hizmet vermeye başladık. 

Amacımız;

 Türkiye'de son yıllarda hızla gelişen ekonomi ve sanayi ile beraber çevre bilinci de gelişmektedir. Sanayi gelişimiyle beraber Atık miktarıda ızla artmaktadır. Özellikle su oranı yüksek atıklar (atık su arıtma tesisleri, hamur atıkları, hayvansal atık yağ gres yağ tutucuları, karı atık depolama alamları,hastane atıkları vb ) tehlikeli atıklar konusundaki çözümlenemeyen problemler devam etektedir.

     Türkiye'de günde yaklaşık 1.500.000 ton atık çamur çıkmaktadır. Bu çamurlar serme, depolama, kurutma, yakma gibi yöntemlerle bertaraf edilmeye çalışılmaktadır.

     mevcutta yetersiz kalan bu yöntemler çevreye verdikleri zarar,etrafa yayılan kötü kokular,giderlerdeki tıkanıklıklar işletme yatırım maliyetleri nedeniyle kullanışlı olamayabiliyor.

    Bu günden güne büyüyen problemin çözüm ortağı olarak ABD ' de üretilen 26 yıldır ürün çeşitliliğini arttıran üretici firmanın Türkiye Temsilciliğini yamaktayız.