konsantre, gölet, göl, balık / karides çiftliği ve akvaryum tedavisi vardır. Dahil olanlar şunlardır:

  • Organic CFB- Suyu arıtmak, büyümeyi azaltmak, tohum biyo filtrelerini azaltmak ve alt çamurunu sindirmek için çok konsantre sıvı ve toz. Ayrıca,  havuz ve tanklardaki koku ve çamurun azaltılması için hızlı bir şekilde çalışır. tatlı ve tuzlu  su için özel Akvaryum işlemimiz de mevcuttur! Aquaponics tedavilerinde yoğun olarak kullanılır.

Organik CFB- Bu doğal toz ürün, şelaleler, akarsular, kenarlar ve suyun kendisindeki Çürümeyi azaltmak için çalışır.

Koi Kür - Sudaki patojenik bakterileri, iyi ve yararlı bakterilerle ezerek azaltır.

b-digester - Alt çamur ve enkaz üzerinde çalışan özel formül.Sonbahar, Kış ve İlkbaharda kullanım için idealdir! Daha soğuk sularda çalışmak üzere tasarlanmıştır.

organik balık yemi- BTH-1 Herhangi bir balık yemi eklenebilecek mükemmel bir doğal besin takviyesi. Beslenmeden hemen önce herhangi bir balık yemi üzerine hafifçe püskürtülür.Birkaç aylık beslendikten sonra, balıkların rengi iyileşir, sindirim sistemi daha iyi çalışır, genellikle daha sağlıklı bir balığa sahip olursunuz. Yoğurt gibi davranır! Balığınız, tedavi olan ve olmayan gıdalar arasındaki farkı bilecektir.

Koi için kil - Özel kil balıkların rengini ve büyümesini artırır. Sudaki toksinlerin giderilmesinde yardımcı olur. Genellikle suda bulunmayan mineralleri ekler.

Gölet Problemleri  - Özel Toz En kötü gölet probleminiz üzerinde çalışıyor! 

 

BACA KOKU TEDAVi

BACA KOKU TEDAVi

Endüstriyel sanayinin hızla gelişmesi ile Çevresel kirliğinde bu oranda artması kaçınılmaz. İşletmelerin Faliyetlerinin devamlılığı ile beraber çevreye baca, koku ve atıklarının aktarılması, sanayi çevresinde yaşanların tesis içerisinde ki çalışanları olumsuz etkilemektir. uçucu kötü koku oluşumuna neden olan uçucu bileşenler bertarafı

İNCELE
Atık Kompost Sindirici

Atık Kompost Sindirici

İNCELE
Nozzl Sistemleri

Nozzl Sistemleri

Atık Hammadde Posa gaz gibi katı atıkların kontrolu

İNCELE