24 saat içinde toplu kompost uygulamasına gerek yoksa, Atık Kompost Sindirici. Bu, kompost yığınlarının katmanlarına uygulandığında, organik materyali azaltmak ve herhangi bir kokuyu gidermek için hızlı bir şekilde hareket edecek özel bir anaerobik mikrobiyal / enzim üreme formülüdür. Çim kupürleri, hayvan atıkları ve bitki artıkları üzerinde başarıyla test edilmiştir. Zaten doğal olarak var olana geniş bakteri popülasyonları ekler. Mikroplarımız kompostlama işlemini önemli ölçüde hızlandırır.

Tüm organik madde sonunda ayrışır. Kompostlama, bakteriler ve diğer ayrışan mikroorganizmalar için ideal bir ortam sağlayarak işlemi hızlandırır. Son ürün, humus veya kompost, bereketli bahçe toprağı gibi görünür ve hissettirir. Bu karanlık, ufalanan, toprak kokulu şeyler her türlü toprakta harikalar yaratır ve bitkilerin büyümesine ve daha iyi görünmesine yardımcı olmak için hayati besinler sağlar.

Ayrışan organizmalar bakteri, mantar ve solucanlar, ekim böcekleri, nematodlar ve diğerleri gibi daha büyük organizmalardan oluşur. Ayrıştırma yapan organizmaların gelişmesi için dört ana unsur gerekir: azot, karbon, nem ve oksijen. En iyi sonuçları elde etmek için azot bakımından yüksek (yonca, taze ot kupürleri ve hayvan gübresi gibi) ve karbonda yüksek olanları (kurutulmuş yapraklar ve dallar gibi) karıştırın. Azot bakımından zengin malzemenin iyi bir temini yoksa, bir avuç genel çim gübresi azot-karbon oranına yardımcı olacaktır. Nem yağmurla sağlanır, ancak nemli kalması için havı sulamanız veya örtmeniz gerekebilir. Kazık doymamasına dikkat edin. Yığını çevirmek veya karıştırmak oksijen sağlar.Sık sık dönüş, daha hızlı ayrışma sağlar.

 

BACA KOKU TEDAVi

BACA KOKU TEDAVi

Endüstriyel sanayinin hızla gelişmesi ile Çevresel kirliğinde bu oranda artması kaçınılmaz. İşletmelerin Faliyetlerinin devamlılığı ile beraber çevreye baca, koku ve atıklarının aktarılması, sanayi çevresinde yaşanların tesis içerisinde ki çalışanları olumsuz etkilemektir. uçucu kötü koku oluşumuna neden olan uçucu bileşenler bertarafı

İNCELE
24 Saat Atık Kompost

24 Saat Atık Kompost

Organik Gübre 24 Saat Atık Kopmast Makinası

İNCELE
Göl Gölet Ve Akvaryum

Göl Gölet Ve Akvaryum

Göl ve göletlerde durağan suyun çürümesine bağlı yosunlanma lavra koku problemleri için kesin çözümler

İNCELE