24 Saatlik Atık Kompost Makinesi (TOPLANTILMIŞ CE BELGELENDİRİLMİŞ PASLANMAZ ÇELİK VEYA PASLANMAZ VE ÜÇ ÇELİKTE YAPILMIŞTIR) , tüm organik gıda artıklarını (insan veya hayvan atıkları) hızlı bir şekilde kompostlayacaktır. Ayrıca et kemikleri, talaş, talaş, çim kesimleri, kahve çekirdekleri, kağıt, çiçekler, yapraklar ve atık su üzerinde çalışır. Bu özel yapım spesifikasyonlarınıza göre, makine, HERHANGİ BİR ORGANİK'i 24 saat içerisinde organik kompost haline getirecektir. Kompost daha sonra bitki büyümesini büyük ölçüde arttırmak için toprakta kullanılabilir. Yarışmanın çoğu yalnızca gıda atıklarını kompostlaştıracak.

Extremophile (yüksek sıcaklık) Atık Kompost Sindirici toz mikroplarımızı makinede kullanıyoruz. Bu makine bugün piyasada benzersizdir. Bu makineler birçok büyük tavuk, balık ve hayvan işleme tesisi, artı çiftlikler ve Belediyeler tarafından kullanılabilir. Tamamen otomatik. Artıklar / atıklar mikroplarımıza eklenir ve ardından makine açılır. Kullanımı çok basit.

Çok çeşitli ebatlarda mevcuttur: 15 kg'dan (gösteri amaçlı taşınabilir olması için kolayca uyarlanabilir), 50 kg, 100 kg, 200 kg, 300 kg, 500 kg, 1000 kg, 2000 kg, 4000 kg, 5000 kg, 10 ton, 15 ton, 20 ton, 25 ton, 30 ton, 40 ton, 50 ton, 100 ton, günde 400 tona kadar. Yine rakiplerimizin çoğu, günde 1000 kg'ın üzerinde makineler üretmiyor. Çok Yakında, 1 kg Ev Kompost Makinesi.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin. Size hemen bir teklif göndereceğiz (bu sayfadaki PDF ekini inceleyin), resimler, seçenekler vb. Su ve mikrobiyal kullanım da çok azdır. Bunun nedeni, karışımın çıkarılmasından sonra, mikropların ve suyun bir kısmının daha fazla kullanım için artık kalmasıdır. Normalde, mikroplar yılda sadece bir kez temizlenmelidir. Güç kullanımı da pahalı değildir.

Ayrıca, daha büyük makineler / sistemler ile, kullanılmış yemeklik yağları alabilir ve 24 saat içinde Biodizel'e dönüştürebiliriz. Günde 10.000 litreye kadar.

 • Sistem çalışma sürecimiz : İlk 2 ila 4 saatte, makine tüm kötü patojenleri öldürmek için 95 ° C'de çalışıyor. Sonraki 16 saat, fermantasyon ve kompostlaştırma için 60 besC ile 70 CC arasında çalışmaktadır (mikropların aktif olarak çalıştığı en iyi sıcaklıklar). Son 4-6 saatte, makine 100 ° C'de çalışır, bu kuru bitmiş ürünü elde etmek için kurutmak içindir.
 • 24 Saat Atık Kompost Makinesi tamamen otomatiktir. Kompostlanacak malzemeye bağlı olarak önceden kurulmuş menülerden kolayca programlanır.
 • Makinemiz 3'ü 1 arada .. Sterilizasyon, Kompostlama ve Su Alma.
 • Buharlar sıvı yapmak için bir soğutma sisteminden geçecektir. (distile sistem suyu)
 • Son ürün yaklaşık% 70 organik madde içerir.

24 Saat Atık Kompost Makinelerimizi kullanırken bazı avantajlar:

 1. Yabancı ot tohumlarının, patojenlerin ve larvaların (kompostta) imha edildiğinden emin olabilirsiniz.
 2. Kompostlama prosedürlerinin pozitif kontrolü
 3. İkinci tur kaygıların giderilmesi
 4. Sert havalarda dışarıda çalışmak zorunda kalmanın ortadan kaldırılması
 5. Fırtınalara ve aşırı hava koşullarına karşı kompost koruması
 6. Büyük dış mekan kompostlama yığınlarının sulanması ve çevrilmesi gerekliliğinin ortadan kaldırılması
 7. Kapsamlı dış mekan kompostlama yığınlarının giderilmesi
 8. Kompostlama sıcaklığı ve neminin sürekli izlenmesi için provizyon
 9. Garantili koku kontrolü
 10. Karıştırma ve sonrasındaki çoklu ölçülen değişikliklerin ve / veya besinlerin eklenmesi için seçenek
 11. Kompresörün otomatik yükleme ve boşaltma provası
 12. Sinekler ve böcekler için azaltılmış çekim
 13. Kompostlama işlemi ayrıca, talaşların zemin örtüsü için malç haline getirilmesi için ayarlanabilir.
 14. Belirtilen kompostlama sistemi, yemek artıkları, nişastalar, kağıt, kahve artıkları, balık artıkları, kirli çocuk bezleri, ot kırpmaları, evcil hayvan dışkıları ve yağlı ıslak atıklar, vb. Dahil olmak üzere, çoğu organik atıkları kompostlama kabiliyetine sahiptir. domuzlar, tavuklar, koyunlar, tavşanlar, septik tank atıkları ve atık su arıtma tesislerinden gelen çamurlar. İnekler ve boğalardan gelen gübreler, bir zamanlar makinemiz tarafından kompost haline getirilmiş olarak, onlar için bir yatak olarak kullanılabilir.

Organik gübre

Doğal Organik Kompost Gübre Nedir?

Kompost, toprakların fiziksel, kimyasal ve biyolojik özelliklerini geliştirmek için organik bir değişiklik olarak kullanılır.

 • Toprağa hava sahası ekler, kompakt koşulları azaltır.
 • Nem tutma kapasitesini arttırır, bitkilere zararı azaltır.
 • Drenaj ve havalandırmayı iyileştirir.
 • Sağlıklı kök durumunu uyarır.
 • Topraktaki suyun korunmasına yardımcı olur.
 • İz elementler bakımından zengin, kimyasal gübrelerle değiştirilemez.

Neden kimyasal gübre yerine organik gübre seçmeliyiz?

Kimyasal gübre, kısa vadede sonuç verir, ancak uzun vadede toprağa zarar verir, yeraltı suyunun kirlenmesine neden olur ve insan sağlığına etki eder.

 • Toprağın kırılganlığını azaltır, böylece yağmur suyunun toprağa girmesini önleyen sıkıştırılmış bir yüzeye neden olur.
 • Toprakta yaşayan mikroorganizmaları etkiler, bitki hastalıklarını önler.
 • Kimyasal gübreler, bitkilerden tam olarak faydalanmadan, yer altı suyuna sızarak yüksek çözünürlük nedeniyle toprak atıklarını kirletir.
 • Toprak solucanlarının büyümesini engeller, böylece toprak havalandırmasını azaltır ve doğal olarak oluşan gübreleri toprak solucanlarından elimine eder.
 • Azot fazlalığı (N) nedeniyle bitki hastalığını teşvik eder.
 • Düşük besin değeri ve daha az lezzet veren meyve ve sebzeler üretir.

Ürün Özellikleri

PH değeri 4 - 7
Nem % 12.9
Azot % 3,20
P2O5 % 2,05
K2O % 1,84
Organik madde 92.25%

*** ürünün özellikleri besleme girişine bağlı olarak değişebilir.

---------------------------------------------

24 saat içinde toplu kompost uygulamasına gerek yoksa, Atık Kompost Digeste r. Bu, kompost yığınlarının katmanlarına uygulandığında, organik materyali azaltmak ve herhangi bir kokuyu gidermek için hızlı bir şekilde hareket edecek özel bir anaerobik mikrobiyal / enzim üreme formülüdür. Belçika'da çim kupürleri, hayvan atıkları ve bitki artıkları üzerinde başarıyla test edilmiştir. Zaten doğal olarak var olana geniş bakteri popülasyonları ekler. Mikroplarımız kompostlama işlemini önemli ölçüde hızlandırır.

Tüm organik madde sonunda ayrışır. Kompostlama, bakteriler ve diğer ayrışan mikroorganizmalar için ideal bir ortam sağlayarak işlemi hızlandırır. Son ürün, humus veya kompost, bereketli bahçe toprağı gibi görünür ve hissettirir. Bu karanlık, ufalanan, toprak kokulu şeyler her türlü toprakta harikalar yaratır ve bitkilerin büyümesine ve daha iyi görünmesine yardımcı olmak için hayati besinler sağlar.

Ayrışan organizmalar bakteri, mantar ve solucanlar, ekim böcekleri, nematodlar ve diğerleri gibi daha büyük organizmalardan oluşur. Ayrıştırma yapan organizmaların gelişmesi için dört ana unsur gerekir: azot, karbon, nem ve oksijen. En iyi sonuçları elde etmek için azot bakımından yüksek (yonca, taze ot kupürleri ve hayvan gübresi gibi) ve karbonda yüksek olanları (kurutulmuş yapraklar ve dallar gibi) karıştırın. Azot bakımından zengin malzemenin iyi bir temini yoksa, bir avuç genel çim gübresi azot-karbon oranına yardımcı olacaktır. Nem yağmurla sağlanır, ancak nemli kalması için havı sulamanız veya örtmeniz gerekebilir. Kazık doymamasına dikkat edin. Yığını çevirmek veya karıştırmak oksijen sağlar.Sık sık dönüş, daha hızlı ayrışma sağlar.

 

24 Saat Atık Kompost

24 Saat Atık Kompost

Organik Gübre 24 Saat Atık Kopmast Makinası

İNCELE
Göl Gölet Ve Akvaryum

Göl Gölet Ve Akvaryum

Göl ve göletlerde durağan suyun çürümesine bağlı yosunlanma lavra koku problemleri için kesin çözümler

İNCELE
TANK TEMİZLİĞİ

TANK TEMİZLİĞİ

Tank içerisinde parafin miktarının azaltılması çeperlere tutunan atıkların temizliği

İNCELE